Notice: Undefined offset: 1 in /home/polinfor/domains/it.ilawa.pl/public_html/Controller/multisite/multisite.php on line 46
Kilka słów o SEO z drugiej strony barykady : w dziale Pozycjonowanie i optymalizacja

pozycjonowanie gliwice

O SEO, czyli Quo Vadis Google? Pozycjonowanie to naprawdę nie jest taka fajna dziedzina. Z jednej strony dość spore i zadowalające zarobki, ale z drugiej zależność od jednej korporacji - wyszukiwarki Google. Dlaczego SEO SUCKS? Ano dlatego, że o Google coraz częściej pisze się, jak o kolosie na glinianych nogach. Pewne działania tej firmy...O SEO, czyli Quo Vadis Google? Pozycjonowanie to naprawdę nie jest taka fajna dziedzina. Z jednej strony dość spore i zadowalające zarobki, ale z drugiej zależność od jednej korporacji - wyszukiwarki Google. Dlaczego SEO SUCKS?

Ano dlatego, że o Google coraz częściej pisze się, jak o kolosie na glinianych nogach. Pewne działania tej firmy są dość kontrowersyjne i nie działają dobrze na PR (jak współpraca z CIA w sprawie danych użytkowników).

Jednak w branży pozycjonowania to już jest istny pogrom. Mówi się, że korporacja ma za słabe wyniki w AdWords i z tego powodu powstają algorytmy, które trzęsą całą branżą pozycjonowania. Tak, specjalista SEO to ktoś, kto budzi się w środku nocy, zlany potem, bo przyśnił mu się update Google. Brzmi jak żart? Pewnie dla większości tak. Jednak jeśli to twoja praca, i nagle z dnia na dzień strony twoich klientów tracą pozycje, to ty tracisz pieniądze. I często tych klientów.

Z pozycjonowaniem jest trochę jak z giełdą. Zarobić można dużo, ale z dnia na dzień można też wszystko stracić. To naprawdę nie jest taka fajna praca!
pozycjonowanie gliwice

Dodane: 07-08-2014 08:34

Widok do druku:

pozycjonowanie gliwice